Avarijose Šiauliuose ir Raseinių rajone nukentėjo keturi mopedais važiavę paaugliai

Antradienį avarijose Šiauliuose ir Raseinių rajone nukentėjo keturi mopedais važiavę paaugliai. 

Kaip pranešė Kelių policijos tarnyba, pirmoji avarija apie 14 valandą įvyko kelyje Paraseinys–Alėjai–Lioliai–Kelmė, kai mopedą vairavęs 15 metų vaikinas nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota RAV4“ ir su juo susidūrė. 

Pirminiais duomenimis, teisės vairuoti mopedą vaikinas neturi. 

Pasak Šiaulių apskrities policijos, avarijoje nukentėjo tiek mopedo vairuotojas, tiek 17-metis jo keleivis. Abu vaikinai pristatyti į ligoninę, keleivis vėliau išleistas gydytis ambulatoriškai, o 2005 metais gimęs vairuotojas paguldytas į LSMU Kauno klinikas. 

Apie aštuntą valandą vakaro, Šiauliuose esančioje Vilniaus gatvėje su mopedu, kuriuo važiavo du 16-mečiai susidūrė automobilis „Peugeot Partner“, vairuojamas 42 metų vyro. 

Anot Kelių policijos tarnybos, automobilio vairuotojas su ta pačia kryptimi važiavusiu mopedu „Gilera“ susidūrė, nes apsisukdamas neįsitikino, kad tai daryti yra saugu. 

Šiaulių apskrities policijos duomenimis, mopedą vairavusiam vaikinui diagnozuotas šlaunikaulio ir stipinkaulio lūžis, jis paguldytas į ligoninę. Teisę vairuoti mopedą paauglys turi. 

Budas.lt nuotr.

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode