Liepsnojo Mažeikių pieninės sandėlis

Penktadienį vakare užsiliepsnojo vienas iš AB „Pieno žvaigždės“ filialo Mažeikių pieninės sandėlių. Jame laikyta produkcijanesugadinta.

Nuardyta stogo dalis

Gaisras kilo Skuodo g. 4.– sandėliavimo paskirties pastate. Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, iš pastato rūko dūmai, esant dideliam karščiui buvo sunku pradėti gesinimo darbus. Įmonės autokrautuvu pakelti angaro vartai, kad ugniagesiai galėtų patekti į vidų. Iš viso gaisrą gesino septynios ugniagesių gelbėtojų automobilinės cisternos, buvo nutraukta gamyba.

 

 Pastato viduje buvo sandėliuojama produkcija: druska, cukrus, popierinės pakuotės. Degė apie 50 popierinių pakuočių. Produkcija nesugadinta, ji autokrautuvu išvežta iš angaro. Gaisro metu nuardyta angaro viršutinė stogo dalis (apie 30 kvadratinių metrų) ir iš šono (apie 10 kvadratinių metrų).

Gaisras galutinai likviduotas šeštadienį, apie pirmą valandą nakties.

Degė automobilis

Tą pačią dieną dar vienas gaisras kilo naktį Žemaitijos gatvėje, prie 21 namo. Užsiliepsnojo automobilis „Opel Astra“. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyriaus degios dalys, apdegė sparnas, bamperis, išdegė salonas.

aurika.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode